Ruch Światło-Życie Diecezji Łomżyńskiej

Rekolekcje » Zaloguj się » Załóż konto »

Termin
14-03-2014 - 16-03-2014
Miejsce:
Cieciory k/Turośli
Moderator:
Brat Piotr Anusiewicz Kapucyn, Ks. Dariusz Niewiński
Wymagania:
wiek gimnazjalny, ponadgimnazjalny i dorośli
Termin zgłoszeń:
03-12-2014
Pozostało miejsc:
13/40
Koszt:
60 zł
Informacje o rekolekcjach:
W dzisiejszym świecie wielu z nas pochłoniętych jest różnymi sprawami: domowymi, szkolnymi i innymi obowiązkami, które sami podjęliśmy lub które zostały nam narzucone. Często nie jesteśmy w stanie od nich uciec. Oaza Modlitwy to czas na modlitwę, adorację i zabawę, spotkanie z rówieśnikami oraz osobami w różnym wieku. Po tym krótkim czasie przyjeżdżamy do domów inni, bo spojrzeliśmy na wszystko z innej perspektywy. Często sprawy, które wydawały się nam nie do rozwiązania rozwiązują się same.
Co trzeba zrobić, by pojechać na takie rekolekcje? Przede wszystkim trzeba chcieć. Bez tego warunku nic nie zrobisz. Następnie poszukać kogoś kto by Ci towarzyszył w tym czasie, bo w grupie raźniej, choć możesz przyjechać sam i na pewno poznasz tu wielu sympatycznych i miłych ludzi młodszych i starszych oraz rówieśników.
Adres ośrodka:
Cieciory 87
wyjazd wspólny z Łomży godz. 17.00 ul. Sadowa 3
Strona www ośrodka:
www.agro-wesele.pl
Informacje dla uczestników
Koszt: 60 zł plus 10 zł transport Zabieramy ze sobą: Pismo Święte, zestaw noclegowy (śpiwór, prześcieradło i poduszeczka), kapcie, coś do pisania notatek, konserwa (mięsna i rybna) Zakończenie: (niedziela) 12.00 wyjazd za Ciecior do Łomży

Zapisy zamknięte!