Ruch Światło-Życie Diecezji Łomżyńskiej

Rekolekcje » Zaloguj się » Załóż konto »

Termin
22-11-2013 - 24-11-2013
Miejsce:
Cieciory 87 k/ Turośl
Moderator:
Ks. Tomasz Myśliwy
Wymagania:
szkoła podstawowa od 3 klasy
Pozostało miejsc:
Brak miejsc!
Lista uczestników jest zapełniona, pomimo że licznik tego nie wykazuje (reszta osób zapisana jest na kartach tradycyjnych u duszpasterzy). W sprawie dodatkowych zapisów prosimy o kontakt z ks. moderatorem 503319069
Koszt:
60 zł
Informacje o rekolekcjach:
Będą to rekolekcje dla osób, które brały udział w oazach wakacyjnych oraz dla tych, które z rożnych przyczyn nie mogły wyjechać, a uczęszczają na cotygodniowe spotkania w parafii. Zapraszamy również te dzieci, które nie są w oazie lub są od niedawna aby doświadczyły wspólnej modlitwy i większej wspólnoty.
Tematem spotkania będą słowa piosenki "Bóg potrzebuje Ciebie"
Miejsce - Biały Dom Cieciory 87 k/Turośli
Dojazd własny do godz. 17.30
Koszt 60 zł
Zabieramy ze sobą: śpiwór, prześcieradło i poduszeczkę; różaniec, modlitewnik i zeszyt (przybory do pisania i rysowania); ciepłe ubranie na spacer oraz kapcie na zmianę.
Adres ośrodka:
Biały Dom
Cieciory 87
Turośl
Strona www ośrodka:
http://www.agro-wesele.pl/
Informacje dla uczestników
Tematem spotkania będą słowa piosenki "Bóg potrzebuje Ciebie" Miejsce - Biały Dom Cieciory 87 k/Turośli Dojazd własny do godz. 17.30 Koszt 60 zł Zabieramy ze sobą: śpiwór, prześcieradło i poduszeczkę; różaniec, modlitewnik i zeszyt (przybory do pisania i rysowania); ciepłe ubranie na spacer oraz kapcie na zmianę.

Zapisy zamknięte!