Oaza Nowego Życia I stopnia dorosłych etap 3/3

Zapraszamy wszystkich, którzy rozpoczęli Oazę Nowego Życia I stopnia w etapach aby dokończyć ten odcinek drogi formacyjnej.

 

Program Oazy Nowego Życia pierwszego stopnia, we wszystkich swoich elementach programowych i metodycznych ukazany jako rekolekcje ewangelizacyjne, mające doprowadzić do przyjęcia i przeżycia podstawowych prawd i praw ewangelizacji (przyjęcie Chrystusa jako osobistego Pana i Zbawiciela), a potem staje się wprowadzaniem uczestników w stan uczniów Chrystusa i systematyczną formacją typu katechumenalnego, która będzie utrwaleniem zdobytej wiary w osobę Chrystusa i wdrożeniem w życie poddane kierownictwu Chrystusa i Jego Ducha przez życie słowem Bożym jako słowem życia.

W naszej diecezji rekolekcje ONŻ I zostały podzielone na 3 etapy obejmujące 5 dni oazy. Kolejne części będą odbywały się w kolejnych latach. Jeśli w tym roku jedziemy na etap 1 to za rok na 2 i w kolejnym na 3. Można też odbyć te rekolekcje w całości jako 15 dniowe np. w Krościenku lub w innych diecezjach w innych turnusach np. w Suwałkach w I turnusie (w diecezji Ełckiej ONZ 1 podzielona jest również na 3 etapy).
Czas naszych rekolekcji zawiera: 1 dzień przyjazdu, 5 dni rekolekcji formacyjnych.
Cena rekolekcji podana w systemie zawiera transport autokarem, nocleg, wyżywienie i inne opłaty na miejscu.
Zapewniamy opiekę nad dziećmi oraz szkołę życia dla małżeństw jako przygotowanie do wejścia do kręgów Domowego Kościoła. Rekolekcje poprowadzi ks. Michał Cherubin.
Dzieci płacą całą kwotę, jedynie dzieci do lat 3 nie płacą wcale.
Więcej informacji: 606627554

ZAPISY

Może Ci się również spodoba