Eucharystyczna Oaza Modlitwy dla dzieci

„Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie” te słowa Jezusa sprawiły że dzieci, które chciały Go widzieć i słyszeć otrzymały błogosławieństwo.

W dniach 29 września – 1 października zapraszamy szczególnie dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię Świętą i starsze na Eucharystyczną Oazę Modlitwy.

Czas tych rekolekcji organizowanych przez Ruch Światło-Życie, poświęcimy na pogłębienie naszej wiary w obecność Jezusa Chrystusa w Świętej Hostii konsekrowanej przez kapłana. Będziemy modlić się, aby Duch Święty przemieniał nas i czynił prawdziwymi Dziećmi Bożymi.

Będziemy pogłębiać temat osobistej modlitwy, pierwszych piątków, spowiedzi i Słowa Bożego. Nie zabraknie też czasu na wypoczynek, zabawę i sport.

Drogi rodzicu zadbaj o duchową kondycję swego dziecka i przywieź je do Ciecior – a sam odpocznij  i nabierz Ducha:)

Termin: 29 września – 1 października
Miejsce: Dom Rekolekcyjny w Cieciorach
Koszt: 80 zł
Dojazd we własnym zakresie

Zapisy  – kliknij w ten link

Dodatkowe informacje:

Przyjazd do ośrodka do godz. 18.00
Zabieramy ze sobą: różaniec, modlitewnik, coś do pisania, ciepłe ubranie na spacer, kapcie, uroczyste ubranie na Mszę Świętą, przybory toaletowe, śpiwór, poduszkę i prześcieradło (jeśli ktoś nie ma śpiwora może za 10 zł w ośrodku otrzymać całą pościel).

Dzieci odbieramy w niedzielę. Drogich rodziców i rodzeństwo zapraszamy na wspólną Eucharystię w ośrodku kończącą oazę. Msza planowana jest na godz. 10.00 po niej zjemy wspólnie ciasto, które przywieziecie i wypijemy kawę i herbatę:) po tym poczęstunku rozjedziemy się do domów.

 

 

Może Ci się również spodoba