Dzień wspólnoty oazowiczów wszystkich pokoleń – informacje

1. Zależy nam aby jak najwięcej osób, które planują wziąć udział w spotkaniu zgłosiło się przez jeden z dostępnych kanałów:

http://www.lomza.oaza.pl/2017/04/07/dzien-wspolnoty-oazowiczow-wszystkich-pokolen/

http://lomza.oaza.pl/jubileusz/

na adres e-mail: jubileuszoazy@gmail.com

telefonicznie:  do Grażynki Święcickiej –   500 088 692 lub Ks. Aleksandra Suchockiego – 604 991 420

Ilość osób, które będą na spotkaniu jest ważna,  ponieważ planujemy zamówić catering i  chcielibyśmy ustalić na ile osób. Jest znacząca różnica,  czy trzeba nakarmić 60 osób czy 300.

Chociaż zdarzyło się kiedyś, że 5 chlebów i dwie ryby starczyły dla tłumów… 🙂

Prosimy bardzo, zachęcajcie swoich znajomych, o których wiecie , że się wybierają na spotkanie do Łomży, aby się zgłaszali – lub sami ich zgłoście – najlepiej mailowo.  Informacje minimum to: imię nazwisko,  miejscowość z której przyjadą (ostatecznie ilość osób).

2.  O diakonię liturgiczną na Eucharystii zatroszczą się wspólnoty z Ostrołęki, komentarze – Bożenka Skuriat z Ostrowi Maz.

3. Diakonią muzyczną na mszy św. zaopiekował się zespół z Zambrowa (Beata i Jarek Jankowscy & Co – zgłosili się też Waldek Bączyk i Gosia Gancarz),  ale potrzebna jest jeszcze diakonia muzyczna, która poprowadzi śpiewy w trakcie spotkania w sali przy szkołach katolickich.

Wszystkie śpiewające osoby, które chciałby pomóc zapraszamy do kontaktu na e-mali: jubileuszoazy@gmail.com , zaś te, które już się zgłosiły prosimy o przybycie na ostatnie spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w Łomży, 10 maja o godzinie 17.00, w sali Civitas Christiana przy ul. Wyszyńskiego 2/9

4. Diakonią gospodarczą zajmie się Oaza Rodzin. W trakcie spotkania planujemy dwa „posiłki”. Jeśli ktoś chciałby pomóc w przygotowaniach – prosimy o zgłoszenie na adres:  jubileuszoazy@gmail.com

Około 11.00 – kawa i ciasto. Zapraszamy wszystkich, którzy zechcą do przywiezienia/przyniesienia ze sobą ciast – tradycyjnie –  jak to bywa na dniach wspólnoty. Kawę, herbatę itp. zapewnimy na miejscu.

około 13.30 – Agapa – zamówiony catering, kawa herbata

Osoby, które zechcą  pomóc w pokryciu kosztów organizacyjnych będą miały taką możliwość przy rejestracji przed spotkaniem (wystawimy jakąś skarbonkę).

5. Honorowy ( i nie tylko honorowy :)) patronat nad naszym spotkaniem objęli prezydenci Łomży i Ostrołęki , Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Łomżyńskiej, Stowarzyszenie Katolickie Civitas Christiana – o czym z radością informujemy i  dziękujemy!

6. Pomyśleliśmy, że warto byłoby wspomnieć o tych wszystkich oazowiczach, którzy już odeszli do Pana.  Gdybyście chcieli przypomnieć zmarłych oazowiczów prześlijcie ich imiona i nazwiska na adres e-mail: jubileuszoazy@gmail.com – spróbujemy stworzyć coś „in memoriam”….

Może Ci się również spodoba