Chrystus zmartwychwstał- prawdziwie zmartwychwstał

Życzenia Wielkanocne do wszystkich członków i sympatyków Ruchu Światło-Życie: dzieci, młodzieży, dorosłych, rodzin Domowego Kościoła, kapłanów,kleryków, sióstr i braci zakonnych.

Wchodzimy wraz z Apostołem Piotrem i drugim uczniem do grobu, w którym złożono martwe ciało Jezusa i przecieramy oczy ze zdumienia widząc nic innego jak tylko białe chusty.

Wszystko co powiedział Mistrz z Nazaretu wypełniło się, więc słysząc słowa Aniołów „Nie ma Go tu” nie powinno nas to dziwić. Wykrzyknijmy razem – Alleluja On żyje!

Otrzymaliśmy nowe życie od Niego. To Jezus nasz Pan i Zbawiciel Zmartwychwstał. Dziś daje nam wolność, radość, pokój i nadzieję.

„Idźcie i głoście”, „Sługa Niepokalanej”, „Młodzież, wiara i rozeznanie powołania”, „Fatima” – tym wszystkim żyje dziś Kościół, którego żywą częścią jest każdy z nas. Potrzebujemy Jego łaski i miłosierdzia, aby nieść odważnie Ewangelię, aby wypełniać powołanie uczniów. Potrzebujemy Jego mocy Ducha Świętego, aby podjęte działania ewangelizacyjne w Kościele, diecezji i parafiach wypełniać z wiarą, radością i poświęceniem.

Życzę każdemu i każdej z was, aby na wzór Czcigodnego Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego założyciela naszego Ruchu, nigdy nie zabrakło entuzjazmu wiary. Ogarniam was modlitwą prosząc Boga o wszelkie łaski, zdrowie i pomyślność na każdy dzień.

Moderator djecazjalny ks. Dariusz Niewiński

Może Ci się również spodoba