Zmiana terminu warsztatów psychologicznych

Ze względu na niewielką liczbę zgłoszonych uczestników warsztaty planowane na 20-22 stycznia zostają przeniesione na inny termin.

Nowy termin to 17-19 marca

Jak funkcjonuję w grupie?

Jakie są moje mocne i słabe strony?

Jeżeli te pytania są dla ciebie ważne i poszukujesz na nie odpowiedzi, to masz niepowtarzalną okazję, aby się z nim na poważnie zmierzyć.

   W Łomży w Białym Domku odbędzie się Weekend Animatora.  Będzie to pierwsze takie spotkanie, w czasie którego odbędą się warsztaty psychologiczne skierowane do tych, który są lub będą liderami grup formacyjnych. Jesteśmy przekonani, że aby prowadzić innych do prawdy o sobie, którą odkrywamy ostatecznie w Chrystusie, należy dobrze poznać swoje emocje. Będziemy mieli też okazję, by pochylić się nad Pismem Świętym i dostrzec ludzi takich jak my, których poprowadził Jezus do odkrycia prawdy o swoim życiu.

Zapraszamy wszystkich uczestników DSA , animatorów po formacji podstawowej oraz animatorów kręgów DK i OD. Liczba miejsc jest ograniczona.

Prowadzący warsztaty:
Ks. Łukasz Polkowski
, ksiądz z 6-letnim stażem J.

Piotr Jakubczyk, psycholog, trener, uczestnik szkoły psychoterapii. Koordynator projektu Spirolife Balance – innowacyjnego programu radzenia sobie ze stresem.

Koszt: 80 zł.

Może Ci się również spodoba