Kongregacja Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie

  ks. Franciszek Blachnicki Rozpoczynamy zapisy i przygotowania do wyjazdu na kolejną Kongregację Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie, która jak co roku odbędzie się w Częstochowie.

W dniach 24-26 luty spotkajmy się na Jasnej Górze! 

   Zapraszamy wszystkich, którzy czują się odpowiedzialni za Ruch na wszystkich szczeblach, zarówno młodzież, dorosłych jak i małżonków oraz kapłanów. Jest to czas wejścia w nowy temat roku „Sługa Niepokalanej”, oraz całościowego spojrzenia na dzieło Ruchu. Kongregacja daje także możliwość przebywania we wspólnocie oazowiczów z wszystkich stron Polski, a także spoza jej granic. Szczególną radością jest uczestnictwo w obrzędzie błogosławieństwa nowych członków Stowarzyszenia DIAKONIA, w tym roku, jak w poprzednich, również z naszej diecezji.

   Spotkanie rozpoczyna się w piątek 24 lutego o godz. 20 wspólną modlitwą w Auli o. Kordeckiego, a kończy ok. 15.30 po Eucharystii w niedzielę 26 lutego.

   Na koszt pobytu składa się opłata za nocleg w domu Sióstr Służebniczek na ul. Kapucyńskiej 18 (80zł) oraz składkowe wyżywienie. Koszty udziału w samej Kongregacji (80 zł) dla młodzieży studiującej zostaną pokryte z funduszu diecezjalnego. Zapisy poprzez formularz

blachnicki

Może Ci się również spodoba