Jezus Camp II – piłkarska oaza modlitwy dla chłopców

jaga   W Polsce raczej niewiele osób, szczególnie oazowiczów czy ministrantów uważa, że Jezus Chrystus jest… piłkarzem Chelsea. Twoją pasją jest football? Jesteś ministrantem? Byłeś na Jezus Camp I? Byłeś na wakacyjnej oazie? Chodzisz na spotkania oazy dzieci bożych w parafii?
Jeśli pozytywnie odpowiesz na co najmniej dwa pytania, jeśli ważne jest dla ciebie w czyjej grasz drużynie to zakwalifikowałeś się do udziału w weekendowym zgrupowaniu- piłkarska oaza modlitwy. Proponujemy ci abyś zagrał w drużynie Jezusa!

Przyjedź w dniach 7-9 października do domu rekolekcyjnego w Cieciorach. Tutaj przez ten krótki czas bardziej poznasz najlepszego selekcjonera wszech czasów – Jezusa Chrystusa – on nas wybrał, powołał i posłał.

Modlitwa, wspólnota, liturgia nadadzą nowy sens twoim marzeniom. Jezus Chrystus da ci moc Ducha Świętego do tego abyś nigdy nie siedział na duchowej ławce rezerwowych – wchodzisz do gry?

Pogadanki, treningi i turnieje – bądź jak Lewandowski który nie wstydzi się swojej wiary na boisku.

Zobacz film

messiW tej chwili Messi jest najlepszy na świecie. Potrafi robić na boisku takie rzeczy, że wydaje się, iż gra z błogosławieństwem Jezusa – powiedział w rozmowie z „La Gazzetta dello Sport” Maradona, który do tej pory był najsłynniejszym argentyńskim piłkarzem.

Zapisy 

Plan oazy modlitwy

Piątek
17.00 – 18.00 przyjazd do ośrodka
rozgrzewka i trening pod gwiazdami
obiadokolacja
Eucharystia pierwszopiątkowa z kazaniem dla piłkarzy

Sobota
7.00 poranna rozgrzewka
modlitwy poranne
śniadanie
szkoła liturgii
leśne manewry
konferencja – miłosierdzie na boisku
obiad
modlitwa różańcowa
trening i rozgrywki
Eucharystia
ognisko
Apel Jasnogórski i modlitwy wieczorne

Niedziela
7.00 poranna rozgrzewka
modlitwy poranne
śniadanie
konferencja – jak być miłosiernym w domu
10.00 turniej – rodzice kibicują
12.00 Eucharystia z rodzicami
13.00 Agapa przy ognisku

Do ośrodka przyjeżdżamy do godz. 18.00. Zakończenie w niedzielę – rodziców zapraszamy już od godz. 10.00 do kibicowania podczas turnieju, po którym weźmiemy udział we wspólnej Mszy Świętej, którą odprawimy o godz. 12.00 i na którą serdecznie zapraszamy rodziców i rodzeństwo – po Mszy Świętej spotkanie przy ognisku – prosimy drogie mamy o przyjechanie z koszyczkiem (kiełbaska, picie, pomidorki i trochę ciasta:) Zabieramy ze sobą:  – różaniec i pismo święte – śpiwór, prześcieradło i poduszeczkę – strój sportowy: dresy, korki, spodenki, kilka koszulek i skarpet – komżę, spodnie i białą koszulę na Eucharystię.
Nie zabieramy: – telefonów komórkowych – to tylko weekend – kontakt rodziców z ks. Moderatorem i animatorem – odtwarzaczy mp3, tabletów, laptopów i gier.

Może Ci się również spodoba