Jezus Camp – piłkarska oaza modlitwy dla chłopców

jezus sport1Według sondy przeprowadzonej na zlecenie jednego z londyńskich centrum handlowych, co piąte dziecko mieszkające w angielskiej stolicy żyje w przekonaniu, że Jezus Chrystus jest… piłkarzem Chelsea.

Twoją pasją jest football? Trenujesz prawie codziennie dając z siebie wszystko? Czy ważne jest dla ciebie w czyjej grasz drużynie? Proponujemy ci abyś zagrał w drużynie Jezusa!

Przyjedź w dniach 9-11 października do domu rekolekcyjnego w Cieciorach na Oazę Modlitwy. Tutaj przez ten krótki czas bardziej poznasz najlepszego selekcjonera wszech czasów – Jezusa Chrystusa – on nas wybrał, powołał i posłał.

Modlitwa, wspólnota, liturgia nadadzą nowy sens twoim marzeniom. Jezus Chrystus da ci moc Ducha Świętego do tego abyś nigdy nie siedział na duchowej ławce rezerwowych – wchodzisz do gry?

Pogadanki, treningi i turnieje – bądź jak Lewandowski który nie wstydzi się swojej wiary na boisku.

Zobacz film

messiW tej chwili Messi jest najlepszy na świecie. Potrafi robić na boisku takie rzeczy, że wydaje się, iż gra z błogosławieństwem Jezusa – powiedział w rozmowie z „La Gazzetta dello Sport” Maradona, który do tej pory był najsłynniejszym argentyńskim piłkarzem.

Plan oazy modlitwy

Piątek
17.00 – 18.00 przyjazd do ośrodka
obiadokolacja
zawiązanie wspólnoty
konferencja – moja codzienna modlitwa – duchowy trening
krótki trening pod gwiazdami
piłkarska droga krzyżowa

Sobota
7.00 poranna rozgrzewka
modlitwy poranne
śniadanie
szkoła liturgii
leśne manewry
konferencja – wiara i świadectwo – nie wstydzę się Jezusa
obiad
modlitwa różańcowa
trening i rozgrywki
Eucharystia
ognisko
filmowy wieczór
Apel Jasnogórski i modlitwy wieczorne

Niedziela
7.00 poranna rozgrzewka
modlitwy poranne
śniadanie
konferencja – fair play dla Jezusa
10.00 Eucharystia z rodzicami
11.00 Agapa przy ognisku

Do ośrodka przyjeżdżamy do godz. 18.00. Zakończenie w niedzielę po Mszy Świętej, którą odprawimy o godz. 10.00 i na którą serdecznie zapraszamy rodziców i rodzeństwo – po Mszy Świętej spotkanie przy ognisku – prosimy drogie mamy o przyjechanie z koszyczkiem (kiełbaska, picie, pomidorki i trochę ciastek:) Zabieramy ze sobą: – zeszyt, coś do pisania – różaniec i pismo święte – śpiwór, prześcieradło i poduszeczkę – strój sportowy: dresy, korki, spodenki, kilka koszulek i skarpet – komżę, spodnie i białą koszulę na Eucharystię.
Nie zabieramy: – telefonów komórkowych – to tylko weekend – kontakt rodziców z ks. Moderatorem i animatorem – odtwarzaczy mp3, tabletów, laptopów i gier.

ZAPISY

Może Ci się również spodoba