Promocja oaz wakacyjnych ! akcja PLAKAT

Wakacje coraz bliżej a stan zapisów w miejscu, dlatego proponujemy akcję PLAKAT ! plakat2 spłaszczony

Najprostsze rozwiązanie :

Korzystając z portali społecznościowych umieść plakat w swoich zdjęciach, ustaw jako profilowe jego część (najlepiej foskę) albo jako zdjęcie w tle. Nie zapomnij o umieszczeniu informacji o tym, co to jest oaza i dlaczego polecasz wyjazd na rekolekcje wakacyjne.Dobrym rozwiązaniem jest też umieszczenie któregoś z filmików promocyjnych na tablicy :
https://www.youtube.com/watch?v=xKX2NjdWAeY
https://www.youtube.com/watch?v=8RpkvBQeeQc
https://www.youtube.com/watch?v=6ZYqPqHZrs8


Rozwiązanie dla odważnych :

Zostało nam jeszcze dużo ulotek i plakatów do rozdania. Jeśli masz miejsca, gdzie możesz je rozwiesić, zgłoś się do mnie ! Dworce, przystanki, autobusy, słupy ogłoszeniowe i przede wszystkich szkoły to najlepsze miejsca. Niech nie będzie osoby, która nie słyszała o rekolekcjach wakacyjnych ! Można też umieścić informację na portalach informacyjnych – regionalnych.  Plakaty i ulotki do odbioru u kl. Sebastiana. 

Rozwiązanie dla Bożych Szaleńców:

Masz wolny czas w trakcie matur? Jesteś maturzystą i po maturach nie masz co robić? Skontaktuj się z katechetami ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Poprowadzenie lekcji o oazie albo krótkie świadectwo to wspaniały pomysł na ewangelizację! Można puścić film, zagrać piosenkę, powiedzieć co Ci dała oaza i rozdać ulotki. Warto chociażby dla jednej osoby, której to pomoże.


Nie stój w miejscu ! Bądź w Ruchu, bo ludzie czekają na oazę żyjąc na pustyni swojego życia….

wszystkie informacje i zapisy w zakładce zapisy:)

Może Ci się również spodoba