XL Kongregacja Odpowiedzialnych

DSC06843Wielkimi krokami zbliża się XL Kongregacja Odpowiedzialnych w Częstochowie!

W 40. rocznicę obrania przez nasz Ruch hasła „Odnowa w Duchu Świętym” na hasło pracy formacyjnej, chcemy jeszcze raz wołać o wylanie darów Ducha na cały Kościół w Polsce i na świecie. Dlatego też hasłem tego roku będą słowa „W mocy Ducha Świętego„.

Na Kongregację w dniach 20.02-22.02 zapraszamy wszystkich, którzy czują się odpowiedzialni za Ruch na wszystkich szczeblach, zarówno młodzież, dorosłych jak i małżonków. Jest to czas wejścia w nowy temat roku oraz całościowego spojrzenia na dzieło Ruchu. Kongregacja daje także możliwość przebywania we wspólnocie oazowiczów z wszystkich krańców Polski, a także spoza jej granic. Szczególną radością jest uczestnictwo w obrzędzie błogosławieństwa nowych członków Stowarzyszenia DIAKONIA, w tym roku, jak w poprzednich, również z naszej diecezji.

Spotkanie rozpoczyna się w piątek 20 lutego o godz. 20 wspólną modlitwą w Auli o. Kordeckiego, a kończy ok. 15.30 po Eucharystii w niedzielę 22 lutego.

Na koszt pobytu składa się opłata za nocleg w domu Sióstr Służebniczek na ul. Kapucyńskiej 18 (70 zł) oraz składkowe wyżywienie. Koszty udziału w samej Kongregacji (80 zł) pokryte zostaną z funduszu diecezjalnego. cja Odpowiedzialnych w Częstochowie. Zapisy poprzez formularz www.lomza.oaza.pl/zapisy

Może Ci się również spodoba