Wyjazd na ogólnopolską pielgrzymkę KWC

 

    W dniach 26-27 września Diecezjalna Diakonia Wyzwolenia organizuje wyjazd na Ogólnopolską pielgrzymkę Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Katowic. Po drodze chcemy zatrzymać się u stóp Jasnogórskiej Jutrzenki Wolności Królowej Polski. Będziemy uczestniczyć w apelu jasnogórskim Obrazem i udamy się na nocleg. Rano wyjedziemy w kierunku Katowic, abyśmy mogli uczestniczyć w pełnym programie spotkania. Do wzięcia udziału zachęcamy szczególnie młodzież i dorosłych, którzy w tym roku na letnich oazach przystąpili jako członkowie i kandydaci do dzieła krucjaty i tych, którzy już od dawna trwają w podjętym geście miłości.

    Kandydacka Krucjata to nie tylko roczna abstynencja, ale coś więcej. Pragniemy ukazać wam jak wielkie i wspaniałe jest to dzieło podjęte przez Ruch Światło-Życie oraz osoby nie związane z Ruchem.

Koszt przejazdu i noclegu bez wyżywienia 100 zł (wyżywienie we własnym zakresie kanapki, zupki itp.:)

Zapisy email moderator@lomza.oaza.pl tel. 503319069

Sławomir i Jadwiga Sucheccy tel. 600297842

26 września piątek
14.00
– wyjazd autokaru z Ostrołęki przy kościele farnym w kierunku Łomży
15.00 – wyjazd autokarem z Łomży plac Niepodległości (dawny PKS) – osoby spoza Łomży szczególnie uczniowie muszą dostać się do Łomży samodzielnie. Będziemy jechać przez Ostrów Mazowiecką i Wyszków więc tam możemy zabrać osoby chętne. Oczywiście trzeba będzie pewnie zwolnić się z ostatnich lekcji, a dorośli z ostatnich godzin w pracy i zorganizować dojazd.

27 września sobota Katowice
10.00 – Nabożeństwo Słowa z konferencją ks. dr Henryka Bolczyka: Prorockie intuicje ks. F. Blachnickiego dotyczące wolności i wyzwolenia- kościół Wotum KWC pw. Matki Kościoła Niepokalanej Jutrzenki Wolności (składanie deklaracji KWC)
12.15 – Droga Krzyżowa Świadectwo Zuzanny Podlewskiej o Krucjacie Wstrzemięźliwości w miejscu gdzie mieściła się jej centrala
15.00 – Eucharystia pod przewodnictwem J.E. Abpa Metropolity Katowickiego Wiktora Skworca – katedra Chrystusa Króla
16.30 – Agapa
18.00 – wyjazd w kierunku Łomży – Powrót do Łomży i Ostrołęki po północy
(dla osób chętnych nocleg w białym domku z soboty na niedzielę)

logo-akc

Może Ci się również spodoba