Informacje dla Dzieci ODB

   We wszystkich ośrodkach (Cieciory, Myszyniec i Nowogród) animatorzy wraz z moderatorami oczekują na was do godz. 17.00. Jeśli ktoś będzie musiał przyjechać wcześniej lub później prosimy o kontakt z diakonią: Cieciory – anim. Agata 538373751, Myszyniec – anim. Magda 508629734, Nowogród – anim. Paulina 505877068

    Nie zapomnijmy śpiworów, prześcieradła i poduszki. Dzieci z ODB 2 i 3 stopnia prosimy o spakowanie obuwia sportowego z białą podeszwą, ponieważ korzystać będą z hali sportowej.

   ZALICZKI, POZOSTAŁE WPŁATY, KARTY ZDROWIA (podpisują i opisują tylko rodzice – lekarz nie musi) I ZGODY RODZICÓW, ODDASZ NA MIEJSCU ANIMATOROM NA SWOJEJ OAZIE.

    Bardzo prosimy rodziców aby tak zaplanowali sobie czas pobytu dziecka na oazie, aby w miarę możliwości wspierać je swoją modlitwą i komunią świętą na codziennej Eucharystii w swojej parafii. Prosimy też o jak najrzadsze dzwonienie aby dzieci mogły w pełni włączyć się we wspólnotę rówieśników. Każde wasze słowo wsparcia i pocieszenia będzie ważne kiedy to oni do was zadzwonią w wyznaczonym na to czasie. Nie planujcie odwiedzin gdyż to rozbija ich udział i wzbudza smutek u tych których rodzice nie odwiedzą. Dzieci odbieramy 14 lipca od godz. 9.00. 

    Gdyby ktoś miał problem z pobraniem i wydrukowaniem karty zdrowia i zgody rodziców zamieszczam je tutaj do ściągnięcia.

karta zdrowia

zgodarodz diec

Może Ci się również spodoba