Wielkopostna Oaza Modlitwy

 Zapraszam do udziału w Oazie Modlitwy, która będzie już ostatnim akcentem dla uczestników, przed wyjazdem na wakacyjne rekolekcje. Wielki Post jest czasem nawrócenia – odwrócenia się od grzechu i zwróceniu się ku naszemu Panu Jezusowi Chrystusowi.

    Wiele osób formujących się we wspólnotach parafialnych, zarówno po stopniach OND jak i ONŻ (nie licząc uczestników DSA) nie uczestniczyło w ciągu roku w żadnych rekolekcjach.

    Najbliższa Oaza Modlitwy to dobry czas na napełnienie Duchem Świętym, który daje radość z bycia wierzącym i wyzwala energię dzielenia się ewangelią.  Wielkopostną Oazę Modlitwy organizujemy wraz ze wspólnotą Braci Kapucynów z Łomży. Nie ważne czy byłeś już na OMie czy bałeś się lub nie mogłeś do tej pory wyjechać – Nie może Ciebie zabraknąć. Nie stój w miejscu – Bądź w Ruchu:)

Termin: 14-16 marca
Miejsce: Dom rekolekcyjny w Cieciorach
Grupa adresatów: gimnazjum, ponadgimnazjalna oraz dorośli
Transport: Autokar z Łomży – 14 marca (piątek) godz. 17.00 ul. Sadowa
Koszt: 60 zł plus 10 zł transport
Moderatorzy Oazy: Brat Piotr Anusiewicz Kapucyn oraz Ks. Dariusz Niewiński
Zabieramy ze sobą: Pismo Święte, zestaw noclegowy (śpiwór, prześcieradło i poduszeczka), kapcie, coś do pisania notatek, konserwa (mięsna i rybna)
Zakończenie: (niedziela) 12.00 wyjazd za Ciecior do Łomży

Zapisy

Przyjąłeś błogosławieństwo? Nie posługujesz jako animator DSA? Myślisz, że nie ma dla ciebie miejsca w diecezji bo wyjechałeś? Straciłeś zapał ewangelizacyjny? Jesteś potrzebny!!! Podejmij posługę jako animator: muzyczny, liturgiczny, animator grupy.

Może Ci się również spodoba