Terminy oaz 2014

   Drodzy rodzice. Diakonia Oaz Rekolekcyjnych w odpowiedzi na wasze pytania przygotowała wstępny grafik 15 dniowych rekolekcji oazowych, które odbędą się w najbliższe wakacje. Mamy nadzieję, że pomoże to wam w lepszej organizacji swoich urlopów i zaplanowaniu wyjazdu waszych pociech na Oazy Dzieci Bożych, Nowej Drogi i Nowego Życia. 

   Bardzo prosimy również młodzież i studentów, którzy rozważają podjęcie posługi animatora o wcześniejsze planowanie wakacyjnego wypoczynku i dołożenie wszelkich starań w zadbaniu o własną formację (DSA, kontynuacja formacji podstawowej kolejnych stopni, KODA, Triduum Paschalne w formie rekolekcji). Bycie animatorem to wielkie wyzwanie i poświęcenie, dlatego za każdego i każdą z was dziękujemy Bogu, który powołuje nas do służby. Ciągle dorastamy do zadań, które przed nami stają i określamy się wobec świata jako ci, którzy wybierają drogę Kościoła. Jako świeccy misjonarze łączymy nasz trud i wyrzeczenia z cierpieniem i ofiarą Chrystusa, który przyszedł aby służyć. Podjęcie wyzwania bycia apostołem daje radość i spełnienie się w byciu dla innych. Bycie animatorem to droga ludzi odważnych i pewnych swoich zdolności i talentów, to droga ludzi wolnych, którzy wyzwalają innych.

    Idźcie i głoście! Nie są to wszystkie rekolekcje, gdyż trwają ustalenia z księżmi moderatorami. O wszelkich zmianach i nowościach będziemy informować na bieżąco. Wszystkie oazy odbędą się  jak co roku na Podhalu. Rozważamy jednak zorganizowanie jakiegoś stopnia również na terenie naszej diecezji. Prosimy o modlitwę we wspólnotach w intencji OŻK 2014.

Stopień

Turnus I 28 VI-14 VII

Turnus II 15-31 VII Turnus III 1-17 VIII
ODB I           *
ODB II               *
ODB III               *
OND I            *
OND II              *           *
OND III              *           *
ONŻ I              *           *
ONŻ II           *
ONŻ III            *

Może Ci się również spodoba