Rekolekcje dla młodzieży męskiej w WSD

 Drogi Młody Przyjacielu!

    Codziennie zadajesz sobie wiele pytań. Nad niektórymi długo się zastanawiasz. Szczególnie ważne są pytania dotyczące istoty Twojego życia: Kim jesteś? Kim dla Ciebie jest Bóg? Co będziesz robił w przyszłości?… Znalezienie natychmiastowej odpowiedzi nie jest łatwe… Bóg, który kocha nas ponad wszystko pragnie, abyśmy odkrywając Go w swoim życiu mieli odwagę zaufać Mu, iść za Nim i w swoim życiu wiernie wypełnić wszystko to, do czego nas powołuje.

    Pomocą w uzyskiwaniu odpowiedzi na pytania, które najczęściej sobie stawiamy, w odnowieniu i pogłębieniu więzi z Bogiem, a także w odczytywaniu życiowej drogi, mogą być dla Ciebie rekolekcje organizowane w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży. Jeżeli jesteś zainteresowany, zgłoś się do miejscowego księdza lub prowadzącego katechezę…

Informacje organizacyjne:

1. Rekolekcje przeznaczone są tylko dla młodzieży męskiej szkół średnich i trzecich klas gimnazjalnych.
2. Rozpoczęcie rekolekcji – 7.02.2014 r. (piątek – zjazd do godz. 15.00); zakończenie – 9.02.2014 r. (niedziela – zakończenie rekolekcji ok. godz. 15.00)
3. Na rekolekcje należy zabrać ze sobą: Pismo Święte, różaniec, notatnik, śpiwór i rzeczy osobiste.
4. Opłata za pobyt w Seminarium wynosi 50 zł. W wypadku trudności finansowych koszty pokrywa Seminarium.
5. Zgłoszenia prosimy kierować do 5.02. 2014 r. na adres:

e-mail: ksrobertb@tlen.pl, czy tel. 606318210

(W zgłoszeniu podaj: Imię i Nazwisko, datę urodzenia, parafię pochodzenia, szkołę, do której chodzisz oraz klasę, a także weź ze sobą opinię katechety lub księdza; ksiądz czy katecheta mogą przesłać opinię o Tobie drogą telefoniczną lub e-mailem).

W łączności modlitewnej przed Panem

Ks. Robert Bączek

Odpowiedzialny za duszpasterstwo powołaniowe

Alumni Kola powołaniowego

Może Ci się również spodoba