Kurs Nowe Życie

    Wszystkie łomżyńskie wspólnoty i parafie przygotowują się do wielkiej ewangelizacji naszego miasta. Z tego względu powstają nowe inicjatywy i spotkania modlitewne aby obudzić w nas moc Ducha Świętego.

    Jedną z propozycji jest Kurs Nowe Życie prowadzony przez Pallotyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji. Osoby z Łomży i okolic – szczególnie małżeństwa DK i młodzież z oazy oraz waszych przyjaciół  zapraszamy do wzięcia udziału w tym kursie.

„Chrystus czeka na każdego człowieka,  w swoim miłosierdziu ukochał wszystkich ludzi, pozwól mu się odnaleźć , On przygotował dla Ciebie NOWE ŻYCIE!”

  Klerycy z Wyższego Seminarium Duchownego zapraszają na Kurs Nowe Życie, który powstał jako jedna z odpowiedzi na wezwanie bł. Jana Pawła II do nowej ewangelizacji. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest do osób, które chcą doświadczyć na nowo miłości Boga. Jak wiemy, doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca. Doświadczając tego, że jesteś kochany/kochana przez Stwórcę, który jest Ojcem pełnym dobroci zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi.

    Cały Kurs Nowe Życie jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Nowej Ewangelizacji i dlatego prowadzącym jest Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji z Białegostoku. Kurs jest prowadzony w większości przez osoby świeckie, zarówno przez młodych, jak i małżonków oraz osoby dojrzałe. Tak więc pod pewnym względem cały Kurs jest wielkim świadectwem zwykłych osób, które doświadczyły miłości Boga.

Miejsce: Centrum Edukacji Szkoleniowej przy Wyższym Seminarium Duchownym
w Łomży
Plac Jana Pawła II 1 (wejście przy pomniku bł. Jana Pawła II)

Zapisy na email: wsd.ewangelizacja@wp.pl (podając imię, nazwisko, wiek, parafię, nr. komórkowy.)

więcej informacji pod numerem: 509114457

Kurs bez noclegów, bo głównie jest skierowany do mieszkańców Łomży i okolic, dla osób ze wspólnot, a także i tych, dla których droga do Kościoła jest jeszcze daleka!

Start – Piątek (21.02)  godz. 1800 – 2200, sobota   900– 2200,  zakończenie – niedziela  godz. 900–   1500

Koszt: 50zł (w cenie posiłki, ale jeśli nie stać cię na umieszczenie tej opłaty, to prosimy o kontakt na email, pieniądze nie mogą stać na przeszkodzie)

Liczba miejsc ograniczona, więc prosimy jak najszybciej o zgłoszenia. W kursie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, które wcześniej zgłosiły się na podany email. Rejestracja od godz. 17.00 na furcie seminaryjnej. Zapraszamy!

Może Ci się również spodoba