Życzenia Księdza Moderatora

„Pan króluje, wesel się ziemio” Ps 97

   Celebrując Najświętszą Ofiarę w dzień Narodzenia Pańskiego wyrazimy wraz z całym Kościołem radość z Ewangelii. Tego dnia Dobra Nowina stanie się naszym realnym przeżyciem i spotkaniem z faktem Boga który kocha. Nie możemy obok tego faktu przejść obojętnie. Jako członkowie Ruchu Światło-Życie, jako Ci, którzy otrzymali ogromny dar wzrastania w wierze we wspólnocie, jeszcze bardziej świadomie okażemy radość bycia dziedzicami życia wiecznego.

    Wszystkim oazowiczom: dzieciom, młodzieży, dorosłym, rodzinom Domowego Kościoła, kapłanom oraz osobom konsekrowanym, a także naszym przyjaciołom składam najserdeczniejsze życzenia Błogosławionych Świąt.

    Życzę Wam, aby ten wyjątkowy czas, który co roku wspominamy, który odmienił losy całego świata, przemieniał także Wasze życie codziennie, aby wiara w Jezusa była Waszą mocą i nadzieją.

    Każdemu z Was życzę dużo Pokoju i Miłości, czyli Jezusa, abyście mogli dzielić się Nim z innymi. Niech Wasza posługa i zaangażowanie daje Wam radość, abyście czuli się potrzebni, aby ciągle porywał was Duch ewangelizacji, aby żadne przeciwności nie wprowadziły do Waszych serc zwątpienia i smutku.

    Wszystkim życzę dużo zdrowia i entuzjazmu w poświęceniu się innym. Życzę mocnej wiary w dobrego Boga Ojca, który dał swojego Syna dla nas, aby niczego nam nigdy nie brakowało. Abyście wszelkie braki, których doznacie lub odczuwacie już dzisiaj, umieli ofiarować Bogu i potrafili  przebaczać ludziom.

Z serca błogosławię ks. Dariusz Niewiński

Algonquin Chicago IL 2013

Może Ci się również spodoba