Dzień Wspólnoty w rejonach

   8 grudnia, w dzień Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, odbędą się w rejonach duszpasterskich Ruchu Światło-Życie, dni wspólnoty.

W święto patronalne naszego ruchu zgromadzą się wszyscy uczestnicy formacji oazowej: dzieci, młodzież i rodziny Domowego Kościoła.

    Jedność Ruchu będzie wyrażona poprzez spotkanie w tym samym dniu i  z tym samym programem. Hasłem cyklu adwentowego jest zadanie, które wynika z hasła pracy rocznej, „Narodzić się na nowo poprzez słowo Boże”.

Plan poszczególnych rejonów ustalają odpowiedzialni:

Rejon Łomża – par. Bożego Ciała, zawiązanie wspólnoty o godz. 10.00 w budynku plebanii, Eucharystia o godz. 12.00

Rejon Ostrołęka – par. Ducha Świętego w Kadzidle, zawiązanie wspólnoty godz. 10.40 w budynku domu parafialnego, Eucharystia o godz. 12.00 (osoby z Ostrołęki wyjazd o godz. 10. z parkingu przy kościele Farnym)

Rejon Zambrów – par. Św. Ap. Piotra i Pawła w Wysokiem Mazowieckiem, zawiązanie wspólnoty o godz. 14.30 w sali w kościele, Eucharystia o godz. 17.00 (osoby z Łap wyjazd o godz. 13.00 z parkingu przy kościele Św. Krzyża)

Rejon Grajewo – par. MBNP – dzień wspólnoty połączony z dniem skupienia odbędzie się 7 grudnia w sobotę.

Rejon Wyszków, Ostrów Mazowiecka – prosimy o pilne podanie informacji

Na zdjęciu figura Niepokalanej ofiarowana do domu rekolekcyjnego w Cieciorach przez ks. dziekana kan. Stanisława Uradzińskiego z parafii Świętej Anny w Kolnie.

Może Ci się również spodoba