Zakończyła się Oaza Modlitwy – foto

    W dniach 18-20 października w Cieciorach k/Turośli, odbyła się Oaza Modlitwy. Po raz pierwszy miejscem rekolekcji był dom weselny “Biały Dom” zaadoptowany na ośrodek oazowy. Przyjechało 30 młodych uczestników z terenu naszej diecezji. Były osoby z Ostrołęki, Łap, Łomży, Kołak Kościelnych, Somianki, Drozdowa, Ostrowi Mazowieckiej i Poręby.
   Tematem tych weekendowych rekolekcji było wyznanie “On przywrócił mi wzrok” zawarte w świadectwie nawrócenia Sługi Bożego Franciszka Blachnickiego. Ten krótki czas obfitował w duchowe i wspólnotowe przeżycia.
    W programie oaz modlitwy zawarte są konferencje, spotkania w grupach oraz modlitwa adoracyjna i uwielbienia. To co ważne w formacji to też wspólne przygotowywanie posiłków i odpowiedzialność za liturgię. Wielką radość sprawił nam jesienny spacer po lesie i zabawy na świeżym powietrzu. Nie zabrakło też tańców na pogodnym wieczorze oraz ciekawych rozmów na życiowe tematy. Cisza i spokój wokół naszego domu rekolekcyjnego sprzyjały rozmyślaniom i indywidualnym spotkaniom z Bogiem. Brak zasięgu dał możliwość lepszej integracji – takie Małe Ciche na kurpiach:)
    Oaza Modlitwy zakończyła się godziną świadectw, gdzie każdy mógł wypowiedzieć co Bóg zdziałał w naszych sercach.
Ks. Dariusz  Niewiński

Może Ci się również spodoba