Dni wspólnoty w rejonach

    Przed nami organizacja i przeżycie rejonowych dni wspólnoty. To bardzo ważny moment dla wielu parafialnych wspólnot oazowych, szczególnie w tych rejonach, gdzie ten dzień odbędzie się pierwszy raz. Moderatorzy i odpowiedzialni entuzjastycznie podjęli wyzwanie, aby w tym roku formacyjnym już wszystkie dni wspólnoty odbyły się w rejonach. W myśli założyciela mają one stać się przyczyną ożywienia i jednoczenia samych wspólnot oazowych, jak również wspólnot lokalnych – parafii. Ideałem jest gdy dni wspólnoty odbywają się w rejonach tym samym czasie, aby dać wyraz jedności. Czasami jednak z jakichś ważnych powodów data zostaje zmieniona w poszczególnych rejonach.

Tematem pierwszego dnia wspólnoty jest „Budowanie żywej wiary w sercach ludzi”.

Zapraszamy wszystkich członków Ruchu Światło-Życie  – podajemy ramowe plany:

łomżyński – 13 październik (niedziela), początek godz. 9.00 w Centrum Katolickim przy parafii Krzyża Świętego na ul. Zawadzkiej w Łomży. Msza Święta o 10.30 w kościele parafialnym – dalsza część programu w budynku Centrum. Zakończenie spotkania planowane jest o godz. 14.00

zambrowski – 13 październik (niedziela), początek godz. 13.00 w budynku szkoły katolickiej przy parafii Świętego Krzyża na ul. Matejki w Łapach.  Msza Święta o godz. 15.00 – dalsza część programu w budynku szkoły. Zakończenie spotkania planowane jest o godz. 17.00.

ostrołęcki – 13 październik (niedziela), początek godz. 11.00 parafia Zbawiciela Świata. Msza Święta o godz. 13.00. Zakończenie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Prosimy małżeństwa o zabranie ze sobą pół blachy ciasta..

wyszkowski – 20 październik (niedziela) (prosimy odpowiedzialnych o szczegóły)

grajewski – ? (prosimy odpowiedzialnych o szczegóły)

 

Może Ci się również spodoba