Witamy w domu

    Rozpoczęliśmy dziś pierwszy turnus Oaz Żywego Kościoła. Za nami 10-11 godzin jazdy autokarem i pokonanie 600 km z najodleglejszych miejsc naszej diecezji oraz innych krańców naszego kraju – są z nami osoby z Krakowa, Warszawy, Olsztynka i Jelcza. Podróż przebiegła bez większych zakłóceń i wszyscy uczestnicy stawili się około godz. 17.00 w wyznaczonym miejscu.

    Równocześnie w 6 pensjonatach w Białym Dunajcu, Gliczarowie Górnym i Małe Ciche prowadzone są różne stopnie oaz dzieci bożych, nowej drogi i nowego życia.

    Najwięcej wrażeń i emocji dostarczały oczywiście, przydzielone przez animatorów pokoje. Jednak łzy szybko zniknęły, kiedy nowi koledzy i koleżanki okazali się całkiem sympatyczni. W niektórych przypadkach nie obyło się bez słodkiej „łapówki” w postaci czekolady.

Centralnym punktem dnia i wieczoru była oczywiście niedzielna Eucharystia. 

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich rodziców i mamy nadzieje że co jakiś czas pojawią się tu jakieś nowe informacje i fotografie.

Ps. Prosimy was o modlitwę w intencji wszystkich uczestników, animatorów i księży o Ducha Świętego. Można tez dodać zdrowaśkę o pogodę:)

Może Ci się również spodoba