Spotkania oazowiczów w Warszawie

Drodzy oazowicze diecezji łomżyńskiej zamieszkali w Warszawie i okolicach!

brewiarz

    Po długich modlitwach i rozmowach pojawił się pomysł wspólnych spotkań w Warszawie. Naszymi pomysłami, ale przede wszystkim właśnie modlitwą możemy wspomóc Ruch Światło-Życie w naszej diecezji.

      26 lutego tego roku, na pierwszym spotkaniu, na którym zebrało się 11 osób, wspólnie uzgodniliśmy, że będziemy spotykać się w każdy trzeci wtorek miesiąca. Chcemy, łącząc się z całym Kościołem, modlić się w nieszporach za nasz Ruch, a także razem prosić o łaski za wstawiennictwem Sługi Bożego ks. Blachnickiego, szczególnie teraz, kiedy wyproszony cud, w znacznym stopniu przyczyniłby się do otwarcia mu drogi na ołtarze. Jesteśmy również świadomi, że życie z dala od rodzinnych wspólnot utrudnia formację, dlatego chcemy razem rozważać temat aktualnego roku poprzez formację permanentną (niech nie będzie to jednak alternatywa dla uczestnictwa w życiu lokalnych wspólnot, a jedynie dodatek do niego), ale i zwyczajnie rozmawiać na temat Ruchu w naszej diecezji.

Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek 19 marca o godz. 19 w mieszkaniu Iwonki Kulis – ul. Bolkowska 1b/17

W razie jakichkolwiek wątpliwości możliwość kontaktu: mailowo – andrzejewska.dorota@o2.pl lub telefonicznie – 507 112 573.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zabrania czegoś na wspólny stół:)

Dorota Andrzejewska

Jestem wdzięczny za podjętą modlitwę i odpowiedzialność za Ruch diecezji łomżyńskiej. Łączę się z wami i błogosławię. ks. Moderator Dariusz Niewiński

Może Ci się również spodoba