Życzenia z okazji Narodzenia Pańskiego

   „Dziś cała ziemia rozbrzmiewa pieśniami Anielskich chórów, które wielbią Ojca, Nam zaś zwiastują odnowę i pokój Pełen wesela.”christmas1

     Słowami z Hymnu Godziny Czytań, na dzień Uroczystości Narodzenia Pańskiego, pragnę wraz z całym niebem i z wami wszystkimi, drodzy członkowie Ruchu Światło-Życie Diecezji Łomżyńskiej, wyśpiewać cześć i uwielbienie Boga Ojca, który z Miłości dał nam swojego Syna.

    Pierwszy raz jako Moderator  kieruję do was, drodzy małżonkowie Kościoła Domowego, kochana młodzieży i dzieci, radosne życzenia. Jesteśmy jedną wspólnotą, dzięki której mamy możliwość budowania siebie i braci. Przez tę wspólnotę chcemy bardziej poznawać Kościół i podejmować odpowiedzialność za powierzone nam zadania.

    Niech te święta, spędzone w gronie rodzinnym, będą okazją do dania świadectwa Wiary, Nadziei i Miłości. Życzę wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów i zwycięstw. Każdego i każdą z was niech Bóg Ojciec umacnia darami Ducha Świętego. Niech Miłość Ojca skierowana do każdego  indywidualnie, stanie się udziałem wszystkich w waszych wspólnotach lokalnych w parafii. Przyjmijcie Jego dar Łaski – Emmanuela, w którym wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi.

    Wszystkim odpowiedzialnym i animatorom życzę wytrwałości w posłudze, dzięki której  nowi ludzie zafascynowani Chrystusem obecnym w Kościele, zbudują nową ziemię Miłości i Pokoju. Niech nowe narodzenie każdego z nas, które dokonuje się w mocy Ducha Świętego, sprawi że żyć będziemy na wieki.

Ks. Dariusz Niewiński Moderator Diecezjalny

Może Ci się również spodoba